Результативна передача Малиновського не врятувала "Аталанту" від вильоту з Кубка Італії

В матчі 1/8 фіналу Кубка Італії "Фіорентина" перемогла "Аталанту" з рахунком 2:1, а Руслан Малиновський віддав результативну передачу

Рахунок у матчі був відкритий на 11-й хвилині, новачок "Фіорентини" Патрік Кутроне зміг відзначитись за команду в своєму першому матчі. Колишній нападник "Мілану" зумів переграти П'єрлуїджі Голліні.

"Аталанта" зуміла відповісти лише всередині другого тайму, український хавбек Руслан Малиновський побачив Йосипа Ілічича і віддав красиву передачу на словенця. Загалом це 10-й гол для півзахисника в цьому сезоні.

На 70-й хвилині "Фіорентина" залишилась в меншості, Херман Песселья отримав другу жовту картку через симуляцію, однак це не завадило "фіалкам" вийти в чвертьфінал, Поль Лірола відзначився на 84-й хвилині і поставив крапку у матчі - 2:1.