
Які дороги ремонтуватимуть в Україні в 2020 році. Інфографіка Мінінфраструктури
У Кабінеті Міністрів поставили за мету відремонтувати 4000 кілометрів доріг за 2020 рік
Про це повідомила пресслужба Міністерства інфраструктури.
Згідно з повідомленням, насамперед планується ремонт найбільш зруйнованих доріг та тих доріг, які почали ремонтувати у 2019 році. Зокрема, до переліку дорожніх робіт включили такі дороги:
-
М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка (через м. Вінницю),
-
Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка,
-
Будівництво південного обходу м. Дніпра,
-
Н-26 Чугуїв – Мілове (через м. Старобільськ),
-
Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя, Н-14 Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв,
-
Н-11 Дніпро – Миколаїв (через м. Кривий Ріг),
-
Н-03 Житомир – Чернівці.
“У 2020 році з Дорожнього фонду буде спрямовано 31 млрд 528 млн 105 тис. грн на фінансування робіт з будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення. Урядом вже затверджено перелік таких об’єктів”, - повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.
Загалом в уряді планують відновити 1345 кілометрів доріг державного значення та 3711 метрів мостів. Крім цього, проводитимуться ремонти доріг місцевого значення.
“Окрім доріг державного значення, будуть відновлюватись дороги місцевого та територіального значення. Наша ціль – відремонтувати 4000 кілометрів доріг за 2020 рік”, - зазначив Криклій.
- Нагадаємо, до цього прем’єр-міністр України Олексія Гончарук повідомив, що обсяг фінансування дорожніх робіт у 2020 році передбачено на рівні 66 млрд грн.



- Актуальне
- Важливе














