Кадиров ліг на "лікарняний", бо у нового прем'єра Росії можуть виникнути до нього запитання з приводу багатомільярдних дотацій, - ЗМІ


фото: kavkazr.com
Призначення прем'єр-міністром Росії екскерівника Федеральної податкової служби може становити загрозу для підконтрольного Кремлеві голови Чечні Рамзана Кадирова

Про це з посиланням на Kavkaz-Uzel передає Еспресо.TV.

"Мені здається, він навряд чи хворий. Він скоріше кудись поїхав і чогось вичікує... У Кадирова багато ворогів, в тому числі сильних і впливових. Якщо серйозно подумати, то у нового прем'єр-міністра Мишустина можуть бути питання до Кадирова", - вважає, зокрема, політолог Дмитро Орєшкін.

Саме в податкових структурах зібрано детальну інформація про фінансову ситуацію в Чечні, пояснив він.

"У нас (в РФ - ред.) уся система влади так побудована, що на кожного чиновника є компромат. На кожного начальника є папочка, яку можна використовувати в разі потреби. На Кадирова є компромат у ФСБ, у податкової, де главою був якраз новий прем'єр Мішустін", - сказав Орєшкін.

Він нагадав, що 2019 року Чечні було виділено 30,4 млрд рублів дотацій, що станом на 18 січня дорівнює $55 млн 216 тис., і республіка зайняла четверте місце серед регіонів Росії за цим показником.

"За розміром трансфертів, які отримує Чечня, доходи населення повинні бути в середньому на 15% вищими, ніж у інших. Але згідно з офіційним рейтингом 2019 року про наявність середнього класу в республіці, там лише 2,5% представників середнього класу. Інакше кажучи, тільки 2,5% населення Чечні може дозволити собі купити авто або квартиру. Куди бабло-то дівається? І це сфера саме податкової", - політолог політолог.

  • Нагадаємо, 16 січня Путін призначив Михайла Мішустіна прем'єр-міністром РФ замість Дмитра Медведєва.
  • 13 січня Кадиров тимчасово передав свої повноваження Мусліму Хучієву й пішов на лікарняний. При цьому відповідна заява його пресслужби з'явилася 15 січня - вже після того як Путін виголосив своє послання Федеральним зборам, а Медведєв повідомив що йде у відставку.

новини партнерів

26 січня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати