live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Ми очікуємо на коментар Британії, - МЗС щодо тризуба в антитерористичному посібнику


фото: mistovechirne
Міністерство закордонних справ України очікує на офіційний коментар від британського Форін Офісу та поліції щодо включення тризуба до антитерористичного посібника і в разі підтвердження цього факту вимагає видалення з нього української державної символіки

Про це йдеться у коментарі МЗС України.

"У МЗС України взяли до уваги повідомлення засобів масової інформації Великої Британії, що до "Посібника з протидії екстремізму", розповсюдженого британськими правоохоронними органами, було включено український Державний герб – Тризуб... Наразі ми очікуємо на офіційний коментар британського Форін Офісу та поліції. Виходимо з розуміння, що він буде оприлюднений незабаром. У разі підтвердження згаданого факту, вимагаємо вилучити українську державну символіку з посібника", - йдеться у повідомленні.

У МЗС зазначили, що державний герб України бере свій початок з Київської Русі та є одним із символів єдності українців. Він широко використовується державними органами влади та громадськістю.

"Будь-яке пов’язування Державного герба України з екстремізмом ображає почуття мільйонів людей в Україні та за її межами", - додали у відомстві.

Нагадаємо, що 17 січня впливова лондонська газета The Guardian оприлюднила перелік екстремістської символіки, складений контртерористичної поліцією Сполученого Королівства. Серед прикладів "праворадикальних символів" можна знайти татуювання у вигляді українського тризуба, а серед переліку угруповань "білих шовіністів" - шеврон українського добровольчого батальйону "Азов".

  • Посольство України у Великій Британії вимагає від королівської контртерористичної поліції вилучити український державний герб з переліку екстремістської символіки.

 

 

 

новини партнерів

1 жовтня, 2020 четвер

1 жовтня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати