live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Усвідомлюють і шкодують через образу": уряд Британії прокоментував український тризуб у списку терористичних символів

Речник британського уряду прокоментував включення тризуба в список терористичних символів у "Керівництві з протидії екстремізму", поширеного британськими правоохоронними органами

Заява оприлюднена у Facebook посольства Британії в Києві.

У заяві йдеться, що Британія усвідомлює й шкодує через образу, заподіяну появою українського тризуба в "наочному посібнику" британської поліції.

"Як уже заявляли в поліції, в цьому документі чітко зазначено, що багато символів, наведених у ньому, не становить інтерес у боротьбі з тероризмом. Британська влада глибоко поважає офіційні символи української державності, зокрема Державні Прапор, Герб і Гімн України. Ми визнаємо, що Тризуб як головний елемент Державного Герба України має конституційне, історичне та культурне значення для народу України", - зазначив речник брианського уряду.

Також наголошується на підтримці підтримки незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

"Ми сподіваємось на поглиблення наших двосторонніх відносин у прийдешні роки", - йдеться в заяві.

  • Посольство України у Великій Британії вимагає від королівської контртерористичної поліції вилучити український державний герб з переліку екстремістської символіки.
  • Міністерство закордонних справ України очікувало на офіційний коментар від британського Форін Офісу та поліції щодо включення тризуба до антитерористичного посібника і в разі підтвердження цього факту вимагає видалення з нього української державної символіки.

новини партнерів

23 листопада, 2020 понеділок

23 листопада, 2020 понеділок

22 листопада, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати