live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Для грамотного державного планування потрібен уряд компетентних людей, - Лубківський

Для грамотного державного планування потрібен уряд, який складається з компетентних людей, а не з шоуменів

Про це заявив дипломат і громадський діяч Данило Лубківський, інформує Прямий.

"Для того, щоб в Україні було грамотне планування, цим мав би добросовісно займатися грамотний уряд, який має складатися не з експериментаторів, а з компетентних людей. Це базова вимога. Для того, щоб пройти хороше лікування, треба звернутися до компетентного лікаря, а не до людини, яка прийшла з шоу-бізнесу, чи до екстрасенса. Зазвичай ми не йдемо до екстрасенсів лікувати якісь серйозні проблеми. Ми можемо з інтересом слідкувати за шоу, в якому беруть участь екстрасенси. Але навряд чи ми підемо до такого лікаря", - сказав дипломат.

Лубківський також підкреслив, що за наявність при владі компетентних політиків відповідає суспільство, яке за них голосувало на виборах.

"Перший крок для того, щоб наводити лад – це потрібно зрозуміти, що лад залежить від політиків. А політики залежать від компетентних людей. А першопричиною компетентних людей є ваше рішення під час виборів. Ми несемо за це відповідальність. І якщо ми можемо під впливом емоцій, негативу і втоми обрати людей, про яких точно знаємо, що вони не принесуть результат, а лише згають наш коштовний час, то хто несе відповідальність за це? Ми несемо відповідальність", - підсумував громадський діяч.

новини партнерів

18 лютого, 2020 вівторок

18 лютого, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати