live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Google випустив конверт для смартфона та ще два додатки, щоб здолати цифрову залежність користувачів

Google випустив три експериментальних додатки в межах ініціативи Digital Wellbeing по розумному використанню смартфонів

Про це пише видання  Android Police.

Зокрема, серед них є конверт Envelope, який тимчасово перетворює ваш телефон на більш простий  пристрій, допомагаючи вам відпочити від цифрового світу.

Для початку користувачі повинні роздрукувати PDF-файл, наданий додатком, і згорнути його в форму конверта. Потім власник кладе телефон в конверт і використовує його через папір, маючи доступ тільки до дзвінків і набору номера. При цьому поки підтримується тільки модель Pixel 3a.

Оскільки смартфон заклеєний всередині конверта, користувачеві доведеться рвати його кожен раз, щоб подивитися на екран. Необхідність друкувати і клеїти новий конверт після цього повинна стримувати людей від частого звернення до екрану смартфона.

Також компанія запустила дві цифрових програми: Activity Bubbles і Screen Stopwatch. Обидва сервіси призначені для відстеження активності користувача.

Activity Bubbles поміщає на шпалери смартфона бульбашки кожен раз, коли ви ним користуєтеся. Чим більше часу в смартфоні - тим більше таких бульбашок, тобто відміток. А Screen Stopwatch — динамічні шпалери зі звітом часу, проведеного в смартфоні.

Читайте також: Економіка уваги: чому власної стрічки у Фейсбук треба боятися як кишенькового злодія

новини партнерів

17 лютого, 2020 понеділок

17 лютого, 2020 понеділок

16 лютого, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати