live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Новий закон про працю захищатиме права працівників краще, аніж чинний, - Милованов


фото: latifundist
Урядовий законопроєкт про працю надаватиме працівникам більше захисту від безпідставних звільнень роботодавцями, аніж чинне трудове законодавство

Про це написав глава Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов у своєму Facebook.

Він зазначив, що наразі роботодавцю ніщо не заважає звільнити працівників без необхідності пояснювати підстави такого звільнення. Міністр підкреслив, що такі скорочення маскують під реорганізацію, при цьому не виплачуючи вихідну допомогу працівникам у більшості випадків.

"Пропонуємо роботодавцям бути передбачуваними та послідовними у стосунках з працівниками. Причинами для звільнення за ініціативою роботодавця можуть бути підстави, прописані в трудовому договорі, який підписує працівник і роботодавець під час оформлення трудових відносин. Жодних вигадок і маніпуляцій у процесі роботи", - написав глава Міністерства розвитку економіки.

За його словами, урядовим проєктом закону передбачена заборона маскування звільнень працівників "реорганізацією", а у разі настання звільнення працівник обов’язково отримає компенсацію.

новини партнерів

22 лютого, 2020 субота

21 лютого, 2020 п'ятниця

22 лютого, 2020 субота

21 лютого, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати