Біатлон: Фуркад сподівається, що новонароджений син зіпсує головному конкуренту підготовку до ЧС

Французький біатлоніст Мартін Фуркад сподівається, що новонароджений син Йоханнеса Бо помішає норвежцю підготуватись до чемпіонату світу

Про це повідомляє championat.com

В індивідуальній гонці на шостому етапі Кубка світу з біатлону у словенській Поклюці Фуркад уникнув промахів і фінішував другим, поступившись на 11 секунд, Йоханнесу Бо з Норвегії.

"Я задоволений сьогоднішньою гонкою. Знав, що буде жорстка битва з Йоханнесом. Думаю, що це була хороша репетиція перед чемпіонатом світу. Він був трохи краще мене на стрільбі, він працював швидше на рубежі, і це принесло йому перемогу",

Сподіваюся, що його син Густав буде дуже гучним в наступні кілька тижнів і трохи зіпсує йому підготовку до ЧС. Тоді у мене буде більше часу, щоб підготуватися", - сказав Фуркад

Йоханнес Бо пропустив три гонки на етапі Кубка світу в Рупольдінгу через вагітність дружини. В середині січня норвежець став батьком.

Шостий етап Кубка світу завершиться 26 січня. Вже 13 лютого стартує чемпіонат світу в Антхольці (Італія).

• Нагадаємо, 15 січня українці Юлія Журавок та Віталій Труш виграли бронзову нагороду в одиночній змішаній естафеті на етапі Кубка IBU у Словаччині.