"Динамо" розгромило найкращу македонську команду в товариському матчі

У товариському матчі, в рамках тренувально-навчального збору, "Динамо" перемогло "Вардар" з рахунком 4:0

Кияни швидко відкрили рахунок у матчі, Віталій Буяльський реалізував свій момент на 5-й хвилині. Наступний гол був вже за дві хвилини, відзначився капітан Сергій Сидорчук.

Крапку у голах, в першому таймі, поставив данець Мікель Дуелунд, легіонер забив на 29-й хвилині, і зробив рахунок для "Динамо" комфортним.

Наприкінці зустрічі, киянам вдалось забити ще один гол, Назарій Русин реалізував пенальті на 87-й хвилині. "Вардар" з Північної Македонії поступився з непристойним рахунком - 4:0.