live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Пентагон планує глобальне перебалансування військ через Китай і Росію


фото: reuters
Сполучені Штати в цьому році можуть розпочати процес переорієнтації військ закордоном у зв'язку з викликами з боку Китаю та Росії, повідомив шеф Пентагону Марк Еспер

Про це інформує Reuters.

За словами Еспера, планується перерозподіл більшої кількості військових в Азію і повернення іншого персоналу, який перебуває за кордоном, назад у США. При цьому на даний час Пентагон не має чіткого дедлайну завершення процесу.

"Якщо б мені довелося вказати кінцеву дату (щодо перерозподілу - ред.), я б хотів переконатися, що ми перебуваємо в якомусь кращому положенні до початку наступного фінансового року (починається 1 жовтня - ред.). Тому я хочу рухатися досить швидко", - заявив Еспер.

Багато експертів кажуть, що такі зусилля недоцільні, якщо врахувати військовий прогрес у Китаї протягом останніх двох десятиліть, коли Америка зосередилась на антитерористичних операціях в Іраку, Афганістані, Сирії та інших місцях.

За цим переглядом також пильно стежать прихильники американського військового втручання у Латинській Америці та Африці.

Оскільки американські військові намагаються більш агресивно боротися з Китаєм, Південне командування стверджує, що Латинська Америка повинна бути в центрі цих зусиль.

За останні п'ять років в цьому регіоні китайські військово-морські порти зросли на 70%, а Пекін нарощує продаж зброї, інвестиції в інфраструктуру та торгівлю з країнами Латинської Америки, згідно з американськими військовими даними.

новини партнерів

1 жовтня, 2020 четвер

1 жовтня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати