Платіжну систему України до 2022 року переведуть на новий стандарт, - НБУ

Національний банк України працює на проєктом із розвитку платіжної інфраструктури України на базі міжнародного стандарту ISO 20022. Його мета - модернізація фінансової інфраструктури та покращення конкурентоспроможності України

Про це повідомила пресслужба НБУ.

"Стандарт ISO 20022 – це технологічна платформа, яка дає можливість спростити механічні процеси під час здійснення платежів, переносити більше супровідної інформації про платіж. Відповідно, це здешевить транзакції, підвищить гарантованість їх доставки", - розповів заступник голови НБУ Сергій Холод.

"Credit transfer, direct debit, різні інформаційні запити, у тому числі про стан рахунку, – все це ми зможемо реалізувати у вітчизняній платіжній інфраструктурі відповідно до формату ISO 20022", - сказав він.

Планується, що впровадження стандарту ISO 20022 в Системі електронних платежів (СЕП) Національного банку відбудеться до кінця 2021 року.

"Проект реалізується у партнерстві із компанією SWIFT за підтримки проекту "Трансформація фінансового сектору" (USAID) та Європейського банку реконструкції та розвитку", - додали в НБУ.

 

новини партнерів

8 березня, 2021 понеділок

7 березня, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати