"Динамо" перемогло "Кайрат" завдяки дублю бельгійського новачка

У контрольному матчі на тренувальному зборі в Туреччині "Динамо" перемогло казахстанський "Кайрат" з рахунком 2:0

Рахунок був відкритий на початку другого тайму, на 52-й хвилині відзначився новачок київського "Динамо" Ібрагім Каргбо. На одному забитому м'ячі бельгійський форвард вирішив не зупинятись збільшив перевагу над алматинським "Кайратом" на 74-й хвилині.

На 79-й хвилині бельгієць покинув футбольне поле, Каргбо отримав травму, через яку не міг самотужки встати, за форвардом виїхав електромобіль.

20-річний Ібрагім Каргбо перейшов до "Динамо" під час зимового трансферного вікна із бельгійського "Руселара" на правах вільного агента.