У ворота лідера: Гармаш забив дебютний гол у чемпіонаті Туреччини

Колишній півзахисник "Динамо" Денис Гармаш забив за "Різеспор" перший гол у чемпіонаті Туреччини в матчі проти лідера турнірної таблиці - "Сівасспора"

Гармаш забив гол у грі 19-го туру чемпіонату Туреччини проти "Сівасспора", який очолює турнірну таблицю.

Український півзахисник вийшов на заміну в другому таймі та відзначився на 60-й хвилині. Це дебютний гол Гармаша в турецькій суперлізі. Півзахисник належить "Динамо" та грає за "Різеспор" на правах оренди.

У складі "Різеспора" весь матч відіграв інший ексдинамівець - Микола Морозюк. Ще один українець - Андрій Борячук не потрапив у заявку на гру.

"Різеспор" зіграв зі "Сівсспором" внічию 1:1, набрав 24 очка та займає 11-те місце в турнірній таблиці. "Сівасспор" із 41 пунктом лідирує та випереджає найближчого переслідувача - "Фенербахче" на 4 бали.