live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Українські медіагрупи закодували свої телеканали на супутнику. Які канали досі доступні

Українські медіагрупи StarLightMedia , 1+1 media, Медіа Група Україна та Inter Media Group закодували супутниковий сигнал своїх основних телеканалів в ніч з 28 на 29 січня

Про це пише НВ.Бізнес з посиланням на Телекритику.

Зокрема, медіагрупи вже закодували такі телеканали:

  • 1+1, 2+2, ТЕТ, Бігуді, Плюсплюс, (1+1 media);

  • Новий канал, ICTV, СТБ, Оце, М1, М2 (StarLightMedia);

  • Інтер, НТН, К1, К2, Enter-фільм, Мега, Zoom, Піксель (Inter Media Group);

  • Україна, НЛО TV, Індиго TV (Медіа Група Україна).

На супутниковому сигналі телеканалів Медіа Групи Україна розміщено повідомлення про кодування з посиланням на безкоштовний номер та довідкову інформацію на сайті каналів.

У супутниковому ефірі каналів StarLightMedia сигнал відсутній повністю.

На супутниковому сигналі каналів Inter Media Group розмістили повідомлення про кодування і посилання на безкоштовний телефон для детальної інформації.

Схоже повідомлення розмістила і медіагрупа 1+1 media ( 1+1, 2+2 і ТЕТ).

Медіагрупа 1+1 media залишила незакодованим телеканал УНІАН ТБ, хоча раніше повідомляла про його кодуванні нарівні з іншими каналами групи.

“Для забезпечення перехідного періоду для тих абонентів, які не встигли завчасно подбати про доступ до телеканалів, УНІАН ТВ продовжить вести мовлення у відкритому доступі на короткочасний період після кодування”, - повідомили в медіагрупи.

Медіа Група Україна залишила незакодованим інформаційний канал Україна 24 (на супутниках Astra 4a і HotBird 13). Канал розпочав супутникове мовлення 20 січня. Також у відкритому доступі залишаються три регіональних телеканали групи - 34 (Дніпро), Донбас і ТВ-5 (Запоріжжя).

Незакодованими залишилися інформаційні телеканали та низка інших українських телеканалів, які не входять до телегруп. За підрахунками НВ Бізнес, у відкритому супутнику повинно залишитися понад 90 безкоштовних каналів.

новини партнерів

22 вересня, 2020 вівторок

21 вересня, 2020 понеділок

22 вересня, 2020 вівторок

21 вересня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати