"Ліверпуль" здобув 16-ту поспіль перемогу в чемпіонаті Англії

У 25-му турі чемпіонату Англії "Ліверпуль" розгромив "Саутгемптон" та здобув 16-ту поспіль перемогу в прем'єр-лізі

Перший м'яч забив півзахисник "Ліверпуля" Алекс Окслейд-Чемберлен на початку другого тайму. На 60-й хвилині перевагу команди Юргена Клоппа збільшив хавбек Джордан Хендерсон. В середині другої половини гри Мохамед Салах довів рахунок до розгромного. А на 90-й хвилині єгиптянин оформив дубль.

"Ліверпуль" переграв "Саутгемптон" 4:0 та довів свою переможну серію в чемпіонаті Англії до 16 матчів. З урахуванням минулого сезону команда Юргена Клоппа не програє в прем'єр-лізі впродовж 42 зустрічей поспіль.

"Ліверпуль" має 73 очка та випереджає найближчого переслідувача – "Манчестер Сіті" – на 22 пункти. "Саутгемптон" має 31 бал та йде 11-м.