live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Зупинить безперервне зростання ВВП: коронавірус з КНР скоротить світову економіку на $280 млрд


фото: reuters
Масове розповсюдження китайського коронавірусу обійдеться глобальній економіці більше $280 млрд у першому кварталі 2020 року, що покладе край безперервного зростанню світового ВВП, який тривав 43 квартали поспіль

Такий прогноз дають експерти Capital Economics, передає Інтерфакс-Україна.

"Відповідно до наших прогнозів, вперше з 2009-го року світовий ВВП не збільшиться в порівнянні з попереднім кварталом", - відзначає економіст Capital Economics Саймон Макадам.

Макадам очікує, що епідемія коронавіруса буде зупинена, і цього року світова економіка надолужить втрачене виробництво, завдяки чому, "обсяг глобального ВВП до середини 2021 року досягне рівня, на якому він перебував би в разі відсутності епідемії".

Макадам вважає, що країни Азії , що розвиваються серйозно постраждають, як в результаті припинення потоку туристів з Китаю, так і в результаті пошкодження глобальних ланцюжків постачань через припинення роботи підприємств в КНР.

У випадку розвинених економік найбільш серйозні проблеми чекають Австралію, ВВП якої може знизитися, оскільки країна в значній мірі залежить від припливу китайських туристів і експорту в КНР.

 

новини партнерів

3 серпня, 2020 понеділок

3 серпня, 2020 понеділок

2 серпня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати