live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У київському ЦУМі охорона не пустила рятувальників провести перевірку пожежної безпеки


фото: reuters
13 лютого в Києві в ЦУМі рятувальники повинні були перевірити пожежну безпеку. Але через відсутність на місці керівництва співробітників ДСНС в торгово-розважальний центр не пустили

Про це повідомляє "Інформатор".

Зазначимо, що рятувальники не зобов'язані попереджувати про позапланові перевірки пожежної безпеки.

При цьому співробітники ДСНС все ж заздалегідь повідомили керівництво ЦУМу про перевірку в лютому, але керівництва на місці все одно не виявилося. Замість цього до рятувальників вийшли головний інженер і начальник служби охорони. Вони повідомили, що керівник на нараді, тому зв'язатися з ним по телефону і дізнатися, коли ж він буде на місці, можливості немає. Також вони заявили, що уповноважених осіб на це осіб немає, а тому перевірка не відбудеться.

При цьому начальник служби охорони розповів, що з пожежною безпекою в ЦУМі все в нормі, запасні входи і виходи завжди відкриті, встановлена ​​найсучасніша пожежна сигналізація і у кожного, як на поверхах, так і на парковці, є доступ до пожежних рукавів та вогнегасників.

Щоб довести це, чоловік поділився, що 11 лютого на паркінгу ТРЦ загорівся автомобіль, але буквально за дві хвилини загоряння повністю ліквідували співробітники ЦУМу і власник авто. Вони встигли зробити це самостійно до приїзду співробітників ДСНС саме завдяки оснащеності торгово-розважального центру. Пожежа була локальною і ніхто, на щастя, не постраждав.

Відзначимо, що рятувальники залишили свої контакти представникам ТРЦ, щоб їх керівництво все ж зв'язалося з співробітниками ГСЧС і перевірка відбулася. Відбутися це повинно до 19 лютого. В іншому випадку пожежники змушені звернутися до суду. Також відомо, що це вже третя спроба рятувальників потрапити в ЦУМ.

Відео - "Інформатор":

новини партнерів

6 серпня, 2020 четвер

6 серпня, 2020 четвер

5 серпня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати