live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

МЗС України заявило, що Мюнхенський план "12 кроків для миру" зі зняттям санкцій із РФ не відображає позицію держави

Тези, що містяться в документі "12 кроків до посилення безпеки в Україні та євроатлантичному регіоні", оприлюдненому перед початком Мюнхенської конференції з безпеки, не відповідають офіційній позиції України

Такий коментар "Інтерфаксу-Україна" надало Міністерство закордонних справ України.

"Тези, що містяться у цьому документі, не відповідають офіційній позиції Української держави", - йдеться в коментарі.

Відомство зазначає, що цей документ підготовила неурядова організація Euro-Atlantic Security Leadership Group.

"Це приватна ініціатива групи політиків і експертів, небайдужих до питань міжнародної безпеки та ситуації з безпеки в Україні, зокрема збройної агресії РФ проти нашої держави", - пояснили в українському зовнішньополітичному відомстві.

Крім того, міністерство звертає увагу на те, що керівництво Мюнхенської конференції з безпеки також не визнає цей матеріал офіційним документом конференції, а текст документа було вилучено з офіційного сайту конференції.

  • Три міжнародні організації спільно з Російською радою з міжнародних справ оприлюднили свій план припинення війни в Україні.
  • Колишні дипломати США, урядовці та експерти оприлюднили спільну заяву, в якій обґрунтовують помилковість нових пропозицій щодо Донбасу, сформований на Мюнхенській безпековій конференції.
  • Доповідь "12 кроків до посилення безпеки в Україні та євроатлантичному регіоні", підготовлена групою європейських, російських і українських експертів, більше недоступна на сайті Мюнхенської конференції.

новини партнерів

22 лютого, 2020 субота

22 лютого, 2020 субота

21 лютого, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати