live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Фактична капітуляція": Гончаренко про запропоновані на Мюнхенській конференції "12 кроків" зі зняттям санкцій із РФ

Народний депутат від "ЄС" Олексій Гончаренко прокоментував документ, представлений на Мюнхенській безпековій конференції

Про це він сказав у включенні в програмі "Великий ефір Василя Зими" на Еспресо.TV.

"Цей документ був створений в Кремлі. Це є очевидним, це був вкид на Мюнхенську безпекову конференцію. Мета зрозуміла - це просування кремлівського, путінського порядку денного", - сказав він.

Гончаренко зазначив, що дуже добре, що українська делегація від "ЄС" на чолі з Петром Порошенком в цю ситуацію втрутилась і в результаті, цей документ був прибраний з сайту конференції.

"Ми мали цього досягти, бо насправді, те, що було прописано - це просто жахливі речі, які фактично означають капітуляцію України", - сказав нардеп.

  • Три міжнародні організації спільно з Російською радою з міжнародних справ оприлюднили свій план припинення війни в Україні.
  • Колишні дипломати США, урядовці та експерти оприлюднили спільну заяву, в якій обґрунтовують помилковість нових пропозицій щодо Донбасу, сформований на Мюнхенській безпековій конференції.
  • Доповідь "12 кроків до посилення безпеки в Україні та євроатлантичному регіоні", підготовлена групою європейських, російських і українських експертів, більше недоступна на сайті Мюнхенської конференції.
  • МЗС заявило, що тези, що містяться в документі "12 кроків до посилення безпеки в Україні та євроатлантичному регіоні", оприлюдненому перед початком Мюнхенської конференції з безпеки, не відповідають офіційній позиції України

 

новини партнерів

21 лютого, 2020 п'ятниця

21 лютого, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати