Зеленський має негайно розкрити всі подробиці таємного візиту до Оману, - "Європейська солідарність"

У разі якщо влада буде й далі шифрувати правду про візит до Оману, “Європейська Солідарність” вимагатиме створення Тимчасової слідчої комісії ВР

Про це повідомляє пресслужба партії “Європейська солідарність”.

У заяві йдеться:

Володимир Зеленський має негайно особисто розкрити українському суспільству всі подробиці свого таємного візиту до Оману. Ця віддалена країна – явно не те місце, де відбуваються випадкові зустрічі.

Щирої відповіді на запитання, які ростуть неначе сніжний ком, вимагають і українці, і наші міжнародні партнери, що особливо важливо напередодні візиту пана Зеленського на Мюнхенську безпекову конференцію.

Дуже сподіваємось на те, що Володимир Зеленський зможе аргументовано спростувати підозри в секретній зустрічі з довіреною особою очільника країни-агресора, багатолітнім головою ФСБ і секретарем російського Радбезу. І пояснити, на якій підставі вони користуються спільними чартерами.

Оман вже став синонімом обману і брехні. Офіс Президента заплутався в показах: то візит – то туристична поїздка, то офіційна – то приватна, то платив власні кошти, то бюджетні на охорону.

Громадяни України, нарешті, мають почути правду, якою б гіркою вона не була. І про візит до Оману. І про причини затримки із поверненням Глави держави до України після збиття українського літака в Ірані. Лише погодинна деталізація майже добового зволікання із прибуттям до Києва могла би зняти цілу низку неприємних питань.

Формат термінового відео у цій ситуації вважаємо прийнятним.

У разі якщо влада буде й далі шифрувати правду про візит до Оману, як це вона робить вже півтора місяці, «Європейська Солідарність» вимагатиме створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України”.

новини партнерів

24 січня, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати