live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Портников: Влада тестує суспільство - і з водою для Криму, і зі Звіробій з Фединою

Останні скандальні пропозиції і дії чинної влади покликані перевірити реакцію народу Україну на ті чи інші протиречиві ініціативи команди Зеленського. І якщо суспільство не помічатиме їх і не реагуватиме, ситуація розгоратиметься далі

З такою пересторогою виступив відомий український журналіст, публіцист і громадський діяч Віталій Портников в етері щотижневої інформаційно-аналітичної програми "Суботній політклуб", яка 15 лютого 2020 року вийшла на Еспресо.TV.

"Вони увесь час експериментують. Вони щось кажуть, "слуги" нашого мудрого народу, чи якусь підозру вручають (політичним опонентам, - ред.) і дивляться: якщо є активна реакція, ось як зараз було, на воду в Крим (на пропозицію голови парламентської фракції партії "Слуга народу" Давида Арахамії відновити постачання води до окупованого Криму - ред.) , і всі кажуть "Та ви що"... "А? Що? Хорошо"... Промовчали б, я Вас переконую, вже через тиждень вони б почали перемовини по воді в Крим, а через місяць вона туди б пішла. Без всяких особливих поступок по Донбасу", - пояснив він.

За словами Портникова, зусиллями чинної влади зараз українці опинилися в "країні колективного Жириновського", де окремим політикам відведено роль навмисно озвучувати певні різкі тези, щоб потім можна було вивчати реакцію на них з боку суспільства.

Аналогічним чином усе відбувається і в історії з учасницею війни з Росією Марусею Звіробій та народною депутаткою Софією Фединою, додав журналіст.

Окрім того, на думку Портникова, це зайвий раз засвідчує недоцільність відмови від депутатської недоторканості, як інструменту захисту опозиції.

 

новини партнерів

30 березня, 2020 понеділок

30 березня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати