"Лаціо" переміг "Інтер" у центральному матчі туру чемпіонату Італії

У центральному матчі 24-го туру чемпіонату Італії з футболу "Лаціо" переміг вдома "Інтер" з рахунком 2:1

Рахунок у зустрічі в Римі був відкритий наприкінці першого тайму, новачок "Інтера" Ешлі Янг вразив ворота Томас Стракоши на 44-й хвилині, і вивів міланський колектив вперед.

Зрівняти рахунок "Лаціо" вдалось вже у другому таймі, найкращий бомбардир серії А Чіро Іммобіле забив гол з пенальті, на 50-й хвилині. Це 26-й гол італійця у поточному розіграші турніру.

Переможний гол у зустрічі забив зірковий півзахисник "Лаціо" Сергей Мілінкович-Савіч. На 69-й хвилині серб вразив ворота суперника.

Після 24-го туру серії А "Інтер" опустився з першої сходинки на третю, тепер у команди Антоніо Конте 54 очки. "Лаціо" другий, у підопічних Сімоне Індзагі 56 балів. "Ювентус", тренером якого є Мауріціо Саррі повернувся на першу сходинку і має в своєму активі 57 очок.