"Ми не готові до захисту зброєю", - нардеп-"слуга" Бардіна пояснила позицію Зеленського


фото: UA Rating
Народний депутат від "Слуги народу" Марина Бардіна прокоментувала позицію президента Зеленського та його команди щодо мирного врегулювання на Донбасі

Про це народний депутат від фракції "Слуга народу" Марина Бардіна розповіла у етері "Вечора з Мирославою Барчук", передає Еспресо.TV.

Пані Мирослава попросила депутата-"слугу" Бардіну прокоментувати заяву президента про "провокацію" на Донбасі:

"Як ви узгоджуєте дві позиції: з одного боку позицію Кислиці, який каже про війну, 400 обстрілів та 13 загиблих військових з початку 20-го року, а з іншого боку заяву президента зеленського, який дуже умиротворююче сказав, що це просто провокація, яка не зупинить мирний процес."

"Про який мирний процес йдеться після таких обстрілів", - запитала ведуча.

"Ми розуміємо, що це дипломатія, як з боку президента, так і з боку пана Кислиці. Обидві вони про реальний стан подій. Пан Кислиця наводить цифри, а президент продовжує говорити про те що ми прагнемо мирного врегулювання конфлікту на Донбасі. Що ми не готові до захисту зброєю, хоча українська армія є сильною і навіть вчора була дана достойна відсіч", - заявила народний депутат.

"Я не погоджуюся з тим аргументом, що Захід перестане інтенсивно нас захищати через наші прагнення мирним шляхом врегулювати конфлікт. Насправді, Захід продовжує підтримувати нас в тих конструктивних дискусіях, які задає президент, зокрема і на зустрічі 9 грудня. Ми це бачимо по позиціях партнерів, щодо контролю кордону Україною", - додала Марина Бардіна.

Мирослава Барчук зауважила, що Зеленський в Нормандії говорив про спільне патрулювання кордону з бойовиками та ОБСЄ в інтерв'ю СNN.

Бардіна заперечила тезу Зеленського про спільне патрулювання кордону з бойовиками:

"Ймовірно йшла мова про контроль кордону, як один з планів, які розглядались миротворчими місіями, але точно не про спільне патрулювання з бойовиками. Про що зараз іде мова? - Це можливість спільного патрулювання кордону на окупованих територіях, але про бойовиків тут мова не йде.:

На зауваження Мирослави Барчук, що це будуть"якісь представники ОРДіЛО", Бардіна відповіла:

"Це не може бути будь-хто, тому що ми не можемо залучати до патрулювання людей, які вчиняють злочини на тих територіях."

 

новини партнерів

5 березня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати