Коваленко приніс "Шахтарю" перемогу у матчі Ліги Європи проти "Бенфіки"

У першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи донецький "Шахтар" переміг лісабонську "Бенфіку" з рахунком 2:1

Рахунок у зустрічі був відкритий на 56-й хвилині, бразильський півзахисник Алан Патрік вивів "гірників" вперед влучним ударом з-за меж штрафної.

"Бенфіка" зуміла зрівняти рахунок на 67-й хвилині, арбітр скасував гол португальців через гру рукою Сергія Кривцова, і поставив пенальті у ворота української команди, який реалізував Піцці.

Переможний м'яч у зустрічі забив Віктор Коваленко, на 72-й хвилині українець впевнено заколотив красивий м'яч у ворота "Бенфіки".