"Динамо" на останніх хвилинах дотиснуло "Ворсклу" в історичному матчі УПЛ

У 19-му турі чемпіонату України "Динамо" перемогло "Ворсклу" у матчі, в якому вперше у прем'єр-лізі використовувалася система відеоповторів VAR

Матч відбувався у Києві на стадіоні "Динамо" ім. Лобановського за порожніх трибун через покарання столичного клубу за поведінку фанатів. У цій грі вперше у чемпіонаті України було використано систему відеоповторів VAR.

"Динамо" вийшло вперед на 50-й хвилині, коли гол забив Віталій Буяльський. "Ворскла" відігралася на 62-й хвилині зусиллями Руслана Степанюка.

Перемогу команді Олексія Михайличенка у компенсований час приніс Беньямін Вербіч, який відзначився на 90+2 хвилині.

"Динамо" перемогло "Ворсклу" 2:1, набрало 39 очок та повернулося на друге місце. Кияни на 2 очка випереджають "Зорю" та на 11 пунктів відстають від "Шахтаря". "Ворскла" має 14 балів та йде 11-ю.