Біатлон: Україна виграла змішану естафету на чемпіонаті Європи

Збірна України здобула золоту медаль у змішаній естафеті на чемпіонаті Європи з біатлону в Білорусі

У змішаній естафеті в Раубічах (Білорусь) Україну представляли Валя Семеренко, Юлія Джима, Артем Прима та Дмитро Підручний. Вони використали на вогневих рубежах 9 запасних патронів та гарантували собі золото після заключної стрільби, коли відірвалися від найближчих переслідувачів із Норвегії на 50,7 сек.

Українці впевнено довели гонку до перемоги, норвежці скотилися на третє місце, а росіяни стали другими.

Для збірної України ця медаль стала на нинішньому ЧЄ четвертою. 26 лютого у суперспринті Дмитро Підручний здобув бронзу, а Олена Підгрушна - срібло. А сьогодні Анастасія Меркушина та Руслан Ткаленко стали третіми у одиночній змішаній естафеті.

На континентальній першості, яка відбувається одразу після чемпіонату світу, більшість команд виступають другими складами. Проте, збірна України привезла до Білорусі найсильніших біатлоністів.