Євробачення-2020: співак з України заперечив, що поїде представляти Росію


фото: sobesednik
Співак родом із Запоріжжя Олександр Панайотов спростував інформацію про те, що в цьому році поїде на Євробачення від Росії

Про це він написав на своїй сторінці в Instagram.

"Єдине джерело, яке достовірно оголосить учасника від Росії, - це Перший канал, який, як відомо, жодної інформації і ніяких коментарів з цього приводу не давав. Я, в свою чергу, також жодною інформацією не володію. Я не знаю хто, а головне - навіщо це робить ( хоча здогадуюсь). Але якщо це робиться спеціально - то це дуже цинічно. Усім спасибі", - написав Панайотов.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ребят. Про Евровидение. Вчера каким-то желтушным нелепым пабликом в Инстаграм был сделан вброс о том, что я, якобы, стану представителем от России на Евровидении. А сегодня огромное количество СМИ растиражировали эту фейк новость, доверившись какому-то неизвестному аккаунту, который хайпит на данном инфоповоде, не имея официальной информации. Единственный источник, который достоверно огласит участника от России - это Первый канал, который, как известно, никакой информации и никаких комментариев на этот счёт не давал. Я, в свою очередь, также никакой информацией не владею. Я не знаю кто, а главное ЗАЧЕМ, это делает ( хотя догадываюсь). Но если это делается специально - то это очень цинично. Всем спасибо .

Публикация от Aleksandr Panayotov (@panaiotov)

  • Нагадаємо, раніше російські ЗМІ повідомили, що Росію на Євробаченні-2020 в Роттердамі представить Панайотов.

новини партнерів

4 березня, 2021 четвер

3 березня, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати