Літературна премія ім. Катерини Мандрик-Куйбіди: оголошено конкурс


фото: fb
На засіданні організаційної управи Обласної літературної премії імені Катерини Мандрик-Куйбіди, яку призначають у галузі національного державотворення за найкращу поетичну збірку патріотичної тематики, було прийнято рішення офіційно оголосити прийом творів на 2020 рік

Про це повідомляє "Буквоїд".

"Творчі доробки на здобуття премії подають члени Національної спілки письменників України,  обласні організації національних творчих спілок, літературно-мистецькі об’єднання, товариства, фонди та громадські організації культурно-мистецького спрямування із зазначенням короткої характеристики твору та його автора, а також критичних рецензій, відгуків тощо про твір із поданням трьох примірників збірки поезій", - йдеться у повідомленні.

Цьогоріч партнерами конкурсу є: Львівська Обласна Рада, Львівська облдержадміністрація та видавництво "Коло".

До розгляду прийматимуться збірки поезій українською мовою, що були опубліковані протягом останніх трьох років. Також твори,що вже були відзначені іншими літературними преміями.

Наголошуємо, що Конкурс має Всеукраїнський статус, тож  здобувачі премій не обмежені проживанням на території Львівської області.

Присудження премії передбачається не тільки трьом авторам-переможцям, а й кращому в номінації "Молода надія" з юної літературної когорти.

Вручення премії та презентація четвертого тому Антології патріотичної поезії під назвою "Просвітлені голоси" відбуватиметься у Львові в останній тиждень  травня, про що буде повідомлено додатково. 

Матеріали (збірки поезій) на здобуття премії подаються претендентом або уповноваженою ним особою не пізніше 15 квітня поточного року у Львівську обласну організацію НСПУ за адресою: 79006, м. Львів-центр, вулиця Соломії Крушельницької, 17, або "Новою поштою", відділення № 14 з приміткою: "На конкурс патріотичної поезії".  Контактний телефон:   067-713-68-74.

новини партнерів

27 січня, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати