live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Перевірка чотирьох українців із підозрою на коронавірус не виявила захворювання, - МОЗ


фото: fb
За результатами лабораторної діагностики вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров’я України, у жодному з 4-х зразків не виявлено нової коронавірусної інфекції

Про це повідомляє Центр громадського здоров'я МОЗ Facebook.

"За підозрами на нову коронавірусну інфекцію у громадянки України, яка повернулася з Італії, та її оточення проведено лабораторний аналіз зразків на наявність збудника та отримано негативні результати. Також негативні результати були і у двох людей із Долинян, Чернівецької області", - йдеться у повідомленні.

Водночас у ЦГЗ закликали бути толерантними.

"У зв’язку з тим, що новий вірус було зареєстровано на території Китайської Народної Республіки, нерідко громадяни цієї країни та інші люди зазнають утисків виключно на підставі їхньої зовнішності. Центр громадського здоров’я України, закликає представників державного сектору, бізнесу та населення України не формувати хибне стереотипне уявлення", - наголошується у повідомленні.

  • У Кропивницькому 11 дітям, які повернулися зі спортивних змагань в Італії, де зафіксовано спалах коронавірусу, рекомендували не відвідувати школу протягом 14 днів.

 

новини партнерів

2 квітня, 2020 четвер

2 квітня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати