Гол Малиновського допоміг "Аталанті" розбити "Лечче" в чемпіонаті Італії

Український футболіст Руслан Малиновський забив гол за "Аталанту" у ворота "Лечче" у чемпіонаті Італії

Малиновський розпочав матч у запасі та вийшов на поле на 69-й хвилині замість колишнього хавбека "Металіста" аргентинця Алехандро Гомеса. На той час рахунок був 5:2 на користь "Аталанти".

За "Лечче" зіграв інший українець - Євген Шахов, який також вийшов на заміну - на 63-й хвилині.

Команда з Бергамо вийшла вперед на 17-й хвилині, завдяки автоголу Джуліо Донаті. На 22-й хвилині Дуван Сапата збільшив перевагу "Аталанти". "Лечче" у першому таймі забив у відповідь двічі – відзначилися Ріккардо Сапонара та Донаті.

Одразу по перерві Йосіп Ілічич знову вивів бергамців вперед. Після цього Сапата оформив хет-трик до зробив рахунок розгромним.

На 90-й хвилині шостий гол у ворота "Лечче" відправив Луїс Муріель. Добив суперника у компенсований арбітром час Малиновський, який забив четвертий гол за "Аталанту" у нинішньому сезоні.

"Аталанта" перемогла "Лечче" 7:2, набрала 48 очок та займає четверте місце в турнірній таблиці. "Лечче" з 25 очками – 16-й.

Чемпіонат Італії

26-й тур

1 березня

"Лечче" – "Аталанта" 2:7

Голи: Сапонара, 29, Донаті, 40 – Донаті, 17 (авт.), Сапата, 22, 54, 62, Ілічич, 47, Муріель, 90, Малиновський, 90+2