"Динамо" у більшості перемогло "Колос" в УПЛ

У 21-му турі чемпіонату України "Динамо" за чисельної переваги переграло "Колос" та вийшло на друге місце

Після 20-ти турів "Динамо" мало 39 очок та займало в турнірній таблиці третє місце. Кияни на 1 очко відставали від "Зорі" та 13 пунктами поступалися "Шахтарю". "Колос" із 26 балами йшов шостим.

"Динамо" відкрило рахунок на 40-й хвилині. Карлос Де Пена пробив у штангу, першим на добиванні опинився Фран Соль, який спрямував м'яч у сітку.

Наприкінці першого тайму "Колос" залишився у меншості – за грубий фол проти Віктора Циганкова арбітр вилучив Євгена Задою.

На 55-й хвилині "Динамо" збільшило перевагу –Циганков відправив м'яч у дев'ятку ударом з-за меш штрафного майданчика.

"Динамо" перемогло "Колос" 2:0, набрало 42 очка та вийшло на друге місце в турнірній таблиці. Команда з Ковалівки з 26 очками залишилася на шостій позиції.

Решта матчів 21 туру чемпіонату України відбудеться у середу, 4 березня.