"Шахтар" знищив "Дніпро-1" в чемпіонаті України

У 21-му турі чемпіонату України "Шахтар" переміг "Дніпро-1" та позбавив команду Дмитра Михайленка шансів на потрапляння у топ-6

"Шахтар" у Харкові зробив результат ще в першому таймі, коли у ворота "Дніпра-1" залетіло чотири м'ячі.

На 4-й хвилині команду Луїша Каштру вивів вперед Сергій Кривцов. Незабаром Володимир Адамюк забив у свої ворота.

На 19-й хвилині Тайсон довів рахунок до розгромного. На 23-й хвилині ще один м'яч у сітку відправив Євген Коноплянка.

"Дніпро-1" забив у відповідь лише на 82-й хвилині, коли пенальті реалізував Владислав Супряга.

"Шахтар" переміг "Дніпро-1" 4:1, набрав 56 очок та продовжує впевнено лідирувати в чемпіонаті України. Найближчого переслідувача – "Зорю" – він випереджає на 13 пунктів.

"Дніпро-1" із 22 балами залишився на восьмій позиції та за тур до завершення першого етапу турніру втратив шанси на потрапляння до першої шістки, яка продовжить боротьбу за медалі.

Чемпіонат України

21-й тур

4 березня

"Шахтар" – "Дніпро-1" 4:1

Голи: Кривцов, 4, Адамюк, 9 (авт.), Тайсон, 19, Коноплянка, 23 - Супряга, 82 (пен.)