Зеленський отримав таке завдання від Путіна, - Чорновол про свою підозру за Майдан


фото: prm.ua
Нардеп України VIII скликання Тетяна Чорновол розповіла, що слідчі групи, нібито, працюють над тим, щоб посадити майданівців

Про це вона заявила під час мітингу на Майдані, передає Еспресо.TV.

"У мене є інформація про те, що зараз під керівництвом заступника керівника ДБР Бабікова слідчі групи працюють над тим, щоб посадити майданівців. Зокрема,  я маю інформацію і стосовно себе  - мені вже готова підозра за Майдан. Зараз обирається зручний час, щоб мені її вручити, взяти мене під варту і тд. Але справа не в мені. Справа в нашій країні. Те, що зараз робить Бабіков, адвокат Януковича, він робить не з власної ініціативи і навіть не з ініціативи одного з кураторів ДБР Портнова. Навіть не з ініціативи свого клієнта Януковича. Він це робить тому що таке завдання йому поставив президент України Зеленський. У свою чергу президент України Зеленський таке завдання отримав від президента держави-агресора Володимира Путіна", - заявила Чорновол.

За її словами, це відбувається на замовлення Путіна, який поставив Зеленському умову, що тільки після того, як той дискредитує пам’ять про Майдан будуть проводитися переговори про "мирний план", а насправді - про капітуляцію Україну. 

"І Зеленський зараз почав виконувати завдання Путіна. Саме тому керівником ДБР був поставлений адвокат Януковича Бабіков. Саме ідеологічно саме Бабіков і готовий, і професійно підкований, щоб зробити цю справу  - дискредитувати пам’ять про Майдан. Іншими словами переписати українську історію", - сказала Чорновол.

 

новини партнерів

22 січня, 2021 п'ятниця

21 січня, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати