live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Один з найабсурдніших документів": адвокат Новіков назвав причиною відставки Рябошапки непідписання підозри Порошенку


фото: 5.ua
Адвокат п'ятого президента Петра Порошенка Ілля Новіков назвав причиною відставки Рябошапки непідписання підозри Порошенку

Про це він сказав під час мітингу під ДБР, передає Еспресо.TV.

"Сьогодні в нас особливий день, ми будемо спілкуватись зі слідством, зовсім інакше, ніж до цього. До цього розмова була одностороння, вони з кулеметною швидкістю реєстрували нові провадження і 
щотижня повідомляли скільки разів викликали на допит, щоб задати питання", - сказав Новіков.

Він сказав, що сьогодні повістка буде на боці адвокатів - "це стало можливим після рішення Шевченківського суду, який ДБР не хотіло бачити в цій справі".

"Суд нам забезпечив предмет для конструктивної розмови з ДБР, у нас є конструктивні, підтверджені судом, питання та претензії до слідчих. Сьогодні ми будемо спілкуватись про це", - сказав адвокат.

Новіков сказав, що два дні назад в пресу "витік" проєкт підозри (Порошенку, - ред.).

"Наскільки нам відомо, цей проєкт був затверджений керівництвом ДБР та відомо, що генпрокурор Рябошапка відмовився його підписувати. Це стало основною причиною для його відставки. При всій скандальності ситуації, навіть ті авторитетні юристи, які не мають прямих симпатій до Петра Порошенка, які коментували ці проєкти, сказали, що це один з найабсурдніших документів, які вони бачили", - сказав юрист.

Він повідомив, що це той факт, того що їхні опоненти йдуть на відчайдушні кроки, на спробу затвердити нежиттєдіяльний, що суперечить закону та здоровому глузду проєкт підозри.

"Екстренне зняття генпрокурора, який не хотів його затверджувати - крок, який про багато говорить. Він показує, що в сфері кримінального провадження та суду, та сторона, яка вимушена йти на відчайдушні кроки, розуміє, що знаходиться в програшному становищі, тому будемо продовжувати", - підсумував Новіков.

новини партнерів

11 серпня, 2020 вівторок

10 серпня, 2020 понеділок

11 серпня, 2020 вівторок

10 серпня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати