live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Збитки світової економіки від коронавірусу можуть сягнути $2,7 трлн, - Bloomberg


фото: REUTERS
Аналітики прогнозують, що збитки світової економіки через епідемію коронавірусу можуть скласти $2,7 трлн

Про це повідомляє DW.

Аналітики Bloomberg представили 4 сценарії впливу вірусу SARS-CoV-2 на світову економіку. При глобальній пандемії Євросоюз, США и Японія можуть зіткнутися з рецесією. Світова економіка може втратити до $2,7 трлн через поширення коронавірусу.

Такі дані наведені в прогнозі експертів агентства Bloomberg, оприлюдненому в суботу, 7 березня. Це еквівалент внутрішнього валового продукту Великої Британії.

Автори дослідження описали 4 можливих сценарії впливу захворювання на економіку. Якщо Китай, звідки поширилося захворювання, візьме його під контроль, а економіка країни в другому кварталі впорається з наслідками, викликаними вірусом, то вплив для всього світу і провідних економік буде незначним, стверджують експерти.

Але якщо влада КНР не зможе впоратися з COVID-19 і великі вогнища захворювання виникнуть в Південній Кореї, Японії, Німеччини, Італії та Франції, то світова економіка в 2020 році зросте лише на 2,3 відсотка. До появи вірусу нового типу Bloomberg прогнозував економічне зростання на 3,1 відсотка.

Третій сценарій передбачає масштабне поширення захворювання у всіх державах, де до початку березня повідомили про випадки зараження. В цьому випадку десятку найбільших економік світу очікує уповільнення, оскільки вони будуть боротися з поширенням інфекції, вважають дослідники. За їхньою оцінкою, зростання світового ВВП складе 1,2 відсотка, Євросоюз і Японія зіткнуться з рецесією, а в США в рік виборів президента може зрости рівень безробіття.

Останній варіант стосується глобальної пандемії COVID-19. Світова економіка через відсутність зростання недорахується $2,7 трлн, ВВП Китаю виросте лише на 3,5 відсотка, тим самим продемонструвавши найгірший показник з 1980 року. США в цьому сценарії також загрожує рецесія, що може вплинути на результат виборів глави держави.

новини партнерів

3 серпня, 2020 понеділок

3 серпня, 2020 понеділок

2 серпня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати