Українець Петряк забив черговий гол в чемпіонаті Угорщини

Український півзахисник "Фехервара" Іван Петряк забив гол та віддав результативну передачу в чемпіонаті Угорщини

Про це повідомляє УНІАН.

Іван Петряк відзначився голом у матчі 24-го туру чемпіонату Угорщини проти "Академії Пушкаша".

Українець вийшов на поле у старті, а на початку другого тайму увійшов у штрафний майданчик і віддав передачу в центр - м'яч після рикошету від ноги захисника потрапив до Бамгбоє, який завдав результативного удару.

За дев'ять хвилин Петряк почав пресингувати захисника, відібрав м'яч і перекинув його через голкіпера.

Результативна гра українця допомогла "Фехервару" здобути перемогу з рахунком 4:1.

Загалом у нинішньому сезоні Іван Петряк зіграв за "Фехервар" 33 матчі, забив 6 голів та віддав 7 результативних передач.