"Ліверпуль" вилетів з Ліги чемпіонів через ганебну помилку резервного воротаря

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів англійський "Ліверпуль" зіграв з іспанським "Атлетико" і за сумою двох матчів покинув турнір

Перший матч між командами завершився з рахунком 1:0 на користь "Атлетико", забитим м'ячем у ворота "Ліверпуля" відзначився Сауль.

Основний час сьогоднішнього матчу також завершився з рахунком 1:0, однак тепер на користь "Ліверпуля", за який на 43-й хвилині відзначився Жоржиньйо Вейналдум.

У овертаймі "Ліверпуль" забив першим, і на декілька хвилин забезпечив собі вихід у наступний раунд, проте на 97-й хвилині резервний голкіпер англійців Адріан, який вимушений був грати через травму Аліссона, припустився помилки при виносі м'яча, якою і скористався Маркос Льоренте. На 106-й хвилині хавбек оформив дубль, і остаточно зняв питання про вихід далі.