"Шахтар" здобув впевнену перемогу на виїзді у матчі Ліги Європи проти "Вольфсбурга"

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи "Шахтар" переміг німецький "Вольфсбург" на виїзді з рахунком 2:1

Рахунок у матчі був відкритий на 17-й хвилині, нападник "Шахтаря" і збірної України Жуніор Мораєс вивів "гірників" вперед. На 22-й хвилині українці могли подвоїти перевагу, проте Віктор Коваленко не реалізував пенальті.

Одинадцятиметровий удар також не реалізували і німці, наприкінці першого тайму Ваут Вегхорст послизнувся, коли виконував пенальті. Проте вже у другому таймі "Вольфсбург" зрівняв рахунок, відзначився американський захисник Джон Брукс.

Попри пропущений м'яч "Шахтар" продовжував володіти ситуацією, і на 73-й хвилині Алан Патрік потрапив у поперечину зі штрафного удару, а на добиванні зіграв Маркос Антоніо, який і поставив крапку у зустрічі.

Матч-відповідь відбудеться у Харкові, 19 березня.