"Нас вбивають, а ми ще відводим війська": Геращенко про зміст узгодженого в Мінську документа

Нардеп партії "Європейська Солідарність" Ірина Геращенко заявила, що узгоджений у Мінську документ не містить положень про безпеку, а українська влада діє за кремлівським сценарієм

Про це Геращенко заявила в ефірі програми "Тиждень з Марією Гурською", передає Еспресо.TV.

"За сценарієм Кремля Москву вивели спостерігачем. Вивели бродячий цирк бойовиків і назвали уповноваженими представниками і поставили там їх підписи. Зміст документу взагалі за гранню. Я хочу нагадати, що у нас дуже серйозна ескалація на фронті. За березень місяць 15 вбитих. Ця цифра набагато більша, ніж рік і два тому. Цей березень дійсно став кривавим. У цьому документі жодного слова про безпеку. Проте там є ще три місця розведення. Тобто нас вбивають, а ми ще відводим війська", - сказала Геращенко.

Нардеп також назвала створення Консультаційної ради російським сценарієм із легітимізації "ЛНР" і "ДНР".

"Ми крок за кроком йдемо за російським сценарієм. Ця координаційна консультаційна рада - безумовно сценарій Кремля про легітимізацію так званих "республік", виведення з-під відповідальності Кремля і передачу нашої частини суверенітету", - сказала Геращенко.

  • Нагадаємо, 12 березня в Мінську домовилися про створення Консультативної ради. Терористи "ДНР" заявили, що цей орган створюється для прямого діалогу з владою України.
  • Керівник Офісу президента Андрій Єрмак заявив про необхідність узгодження питань конституційної реформи та місцевих виборів в Україні з представниками ОРДЛО, що є одним із напрямків роботи Тристоронної контактної групи в Мінську.

новини партнерів

24 січня, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати