Коронавірус в Україні: Зеленський пропонує Кабміну заборонити роботу метрополітену та міжміські перевезення


фото: metro.kiev.ua
Президент Володимир Зеленський закликав Кабінет міністрів посилити карантин по всій Україні у зв'язку з пандемією коронавірусу

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у зверненні до громадян.

"Досвід Китаю засвідчує, що непопулярні та жорсткі рішення долають вірус і рятують життя. Досвід інших країн показує, що м’якотілість та ліберальність є союзниками коронавірусу. Тому ми будемо діяти жорстко, невідкладно, можливо, непопулярно, але заради одного – життя та здоров’я українців", - заявив Зеленський.

"Я закликаю Кабінет міністрів зробите наступне. Перше. З початку доби 17 березня 2020 року заборонити приймати відвідувачів закладам культури, торговельно-розважальним центрам, ресторанам, кафе, фітнес-центрам та іншим закладам харчування, розваг і послуг. Ресторани та кафе зможуть продовжити роботу з приготування їжі, доставку якої громадяни зможуть замовити додому", - наголосив президент.

"Друге. Міністерству інфраструктури з 12 години дня 18 березня 2020 року заборонити залізничне, авіа- та автобусне міжміське та міжобласне пасажирське перевезення. Заборонити роботу метрополітенів. міські перевезення можуть здійснюватися у режимі до 10 осіб у таксі та маршрутних таксі і до 20 осіб у тролейбусах, автобусах, вагонах трамваїв", - додав Зеленський.

новини партнерів

18 січня, 2021 понеділок

17 січня, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати