live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

МВФ виділить на порятунок розвиткових країн від кризи трильйон доларів


фото: reuters
Міжнародний валютний фонд готовий мобілізувати кредитний ресурс на $1 трлн для допомоги членам фонду в боротьбі з наслідками коронавірусу для економіки

Про це заявила директорка-розпорядниця фонду Крісталіна Георгієва.

Як наголошується в заяві, в якості першої лінії захисту МВФ може розгорнути свій гнучкий інструментарій реагування на надзвичайні ситуації, щоб допомогти країнам з нагальними проблемами в платіжному балансі. На ці потреби можуть бути виділені $50 млрд країнам, що розвиваються. До $10 млрд можуть бути надані членам з низьким доходом через пільгові механізми фінансування, які мають нульові процентні ставки.

На сьогоднішній день фонд вже має 40 діючих угод із загальними зобов'язаннями у розмірі близько $200 млрд. Ще 20 країн проявили інтерес до фінансування, допомога яким може знадобитися в найближчі дні.

Таким чином, МВФ може підтримати свої 189 країн-членів і продемонструвати цінність міжнародного співробітництва. 

"Тільки завдяки обміну, координації та співпраці ми зможемо стабілізувати світову економіку і повернути її до повноцінного здоров'ю", - додала Георгієва.

Глава МВФ нагадала, що за даними Інституту міжнародних фінансів з початку кризи інвестори вивели з ринків майже $42 млрд, що є самим великим відпливом, який коли-небудь реєстрували.

 

новини партнерів

13 серпня, 2020 четвер

13 серпня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати