Карантин в Іспанії: жителі використовують вигул собак як привід вийти з дому


фото: reuters
Жителі Іспанії намагаються використати вигул собак як привід для того, щоб вийти з дому на тлі жорстких урядових заходів для боротьби з коронавірусом

Про це повідомляє BBC, передає "Європейська правда".

Уряд Іспанії оголосив надзвичайний стан минулого тижня, ввівши 15-денний період обмежень на пересування. Приблизно 47 млн іспанців заборонили виходити з дому, дозволивши це робити лише за надзвичайних ситуацій – з метою роботи чи вирішення невідкладних питань.

Одним із дозволених приводів залишити дім є вигул собак. Але, як повідомляється, деякі люди використовують цей виняток, щоб обійти правила. Наприклад, виходять на тривалі прогулянки з іграшковими тваринами.

Поліція опублікувала у Twitter відео чоловіка, який ішов вулицею з іграшковим собакою на повідку, у той час як до нього під’їхав поліцейський автомобіль. Людей попереджають про штрафи, якщо вони намагатимуться обманути поліцію.

У деяких частинах Іспанії власники собак пропонують здати своїх тварин в оренду. Діапазон цін за таку послугу широкий, але дехто пропонує оренду домашніх тварин за 50 євро.

новини партнерів

2 березня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати