live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Парламент змушений терміново схвалити заходи для протидії епідемії в Україні через те, що уряд Зеленського провалив цю роботу, - Герасимов

Уряд Зеленського провалив роботу по підготовці країни до протидії розповсюдженню коронавірусу в Україні, саме тому в парламенті відбулось позачергове засідання та схвалені термінові рішення для боротьби з хворобою

Про це сказав співголова фракції "Європейська Солідарність" Артур Герасимов на брифінгу в парламенті.

"Ситуація в країні є надскладною і з точки зору епідемії коронавірусу, і з точки зору економіки, яка була завалена задовго до коронавірусу. Саме тому це час, коли дійсно треба підставляти плече, тут немає різниці влада чи опозиція, певні рішення треба приймати майже одноголосно", – сказав депутат. 

За його словами, саме тому "Європейська Солідарність" активно брала участь у напрацюванні комплексного закону, який включив в себе багато норм по протидії коронавірусу. Фракція повністю підтримала цей законопроект.

"Але там дійсно були включені певні норми, які викликають занепокоєння у громадськості і громадянського суспільства", – зауважив співголова фракції. 

При цьому він також підкреслив, що вся країна сьогодні чекає дій від парламенту, від президента, від уряду.

"Що стосується уряду та президента можемо констатувати, що робота по підготовці протидії епідемії завалена", – наголосив депутат. 

"Що стосується парламенту то сьогодні прийнятий комплексний законопроект по протидії епідемії коронавірусу. Цей закон був прийнятий навіть без обговорення, незважаючи на великий суспільний інтерес, на великий інтерес журналістів, що в цьому законі", – сказав Артур Герасимов.

Він підкреслив, що "Європейська Солідарність" вимагала пояснити людям суть і основні норми цього закону. "Одна з головних речей сьогодні – правильно комунікувати з суспільством яким чином парламент приймає рішення, щоб запобігти розповсюдженню епідемії і підтримати сьогодні людей", – зауважив Артур Герасимов.

Все по темі

новини партнерів

11 серпня, 2020 вівторок

11 серпня, 2020 вівторок

10 серпня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати