live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У нас немає концепції війни, - режисер "Слуги народу" розповів про політику телеканалу для окупованих територій


фото: fakty.ua
Режисер "Слуги народу" Олексій Кирющенко, який претендує на посаду керівника російськомовного каналу для окупованих територій "Дім" хоче брати гроші в олігархів та студію в "Суспільного"

Про своє бачення концепції розвитку телеканалу для окупованих територій Олексій Кирющенко розповів у інтерв'ю the Бабель.

Кирющенко розповів про концепцію "Оптимістичного ТБ".

"У нас немає концепції війни. Потрібно припиняти боротьбу то за захід, то за схід. Треба душити добром і шукати спільні цінності, героїв. Хто проти історичного серіалу про козацтво, про боротьбу за незалежність від Пилипа Орлика до наших днів? Він обʼєднає і захід, і схід, тільки грошей треба багато, а їх немає", - заявив режисер

Режисер "Слуги народу" заявив, що в нового телеканалу, що постав за рахунок українського іномовлення UATV не достатньо фінансування.

"Гроші можна по нитці зібрати з олігархів. Великі канали скинулися  і допомогли, але нові власні проєкти коштуватимуть дорого. Великі приватні телеканали, за моєю інформацією, коштують до 50 мільйонів доларів на рік, а у нас на все про все десять доларів", - зазначив він.

Нагадаємо, великі медіагрупи надали каналу свій преміальний контент за символічну суму в 100 гивень. На канал та держагентство Укрінформ в Держбюджеті на 2020 рік передбачено 257 мільйонів гривень.

За його словами, канал потрібно переформатувати та будувати для нього нову студію, не менше 200-300 м кв..

"Готову студію нам ніхто не подарує, хіба що якийсь павільйон або занедбаний цех. Перше, куди ми дивимося з приводу студії, - "Суспільне", щоб вони нас прийняли та допомогли. Зараз спілкуємося з ними", - заявив Кирющенко.

новини партнерів

3 серпня, 2020 понеділок

3 серпня, 2020 понеділок

2 серпня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати