live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Під час пандемій армії гинули не від куль, а від бактерій": Кривонос закликав створити систему тероборони


фото: reuters
Заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Сегій Кривонос закликав створити в Україні систему територіальної оборони як для протидії агресії РФ, так і для дій в умовах надзвичайних ситуацій

Про це Кривонос написав у Facebook.

"Україна не встигла розгорнути, та вибудувати ефективну систему ТРО, в якій на рівні області передбачено постійно діючий штаб оборони та безпеки. Регіональний штаб - мав би за здалегіть опрацювати всі кризи, всі загрози та сценарії, відпрацювати заходи по всіх загрозах виходячі з ресурсів. Якби зараз ми мали територіальну оборону в концепції, яку моя команда опрацювала в минулому році, то змогли б значно ефективніше працювати проти короновірусу, бо одна з функцій тероборони, яку ми передбачали, - взаємодія з ДСНС та активна участь в ліквідації наслідків надзвичайних сітуацій", - написав Кривонос.

Заступник секретаря РНБО заявив, що законопроєкт для створення тероборони в Україні вже готовий.

"Законопроект про ТРО готовий, квітень мав бути стартом у залі ВР. Не добігли до фінішу, і з концепцією Громадського сприяння обороні та безпеці, а згідно неї на рівні регіону мали б запрацювати Центри Громадського сприяння обороні та безпеці, які у складній ситуації з короновірусом мали б підставити плече кризовим регіональним штабам професіоналами та об’єднавши громадян навколо себе. Маємо величезну кількість мотивованих людей з чудовим досвідом 2014-15-16 років, але яких держава поки не встигла об'єднати єдиною силою - територіальної оборони, громадського сприяння. ... Дякую народним обранцям з Комітету національної безпеки і оборони і розвідки, що підтримали нашу концепцію тероборони і ми разом вийшли на фінішну пряму по прийняттю закону про територіальну оборону. ... Сподіваюсь, що коли запрацює Верховна Рада, наш законопроект буде розглянуто першочергово", - написав Кривонос.

Заступник секретаря РНБО наголосив, що на тлі епідемії коронавірусу Україна має пам'ятати про агресію РФ на Донбасі, що триває.

"Одне з головних стратегічних завдань не забути, що крім короновірусу війна на сході і здоров’я військових є один з пріоритетів! Історичний досвід показує, що під час пандемій арміі гинули не від куль, а від бактерій. Сам не раз був на фронті і знаю, що і як треба зробити аби зберегти людей та виконати завдання. Військове керівництво постійно працює відповідно цих напрямків, але армія без підтримки народу і уряду не зможе бути стовідсотковими щитом безпеки держави", - додав Кривонос.

новини партнерів

3 серпня, 2020 понеділок

3 серпня, 2020 понеділок

2 серпня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати