live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

З допомогою "вагнерівців" Росія збиралася поставити на чолі Лівії сина Каддафі, - Bloomberg

Сейф-аль-Іслам Каддафі
фото: newsweek.com
Росія хотіла відновити в Лівії режим Каддафі і привести до влади сина колишнього диктатора Муаммара Каддафі Сейф-аль-Іслама Каддафі

Про це йдеться в опублікованій 20 березня 2020 року на сайті агенції Bloomberg статті Самера Аль-Атруша "Як провалився план Росії по відновленню режиму Каддафі в Лівії", розповідає Еспресо.TV.

Як зазначається, в квітні 2019 років двоє представників російських спецслужб зустрілися з Сейф-аль-Ісламом Каддафі. Записи їхньої бесіди вдалося отримати після затримання цих агентів в Тріполі.

Ці чоловіки проводили в Лівії нібито соціологічне опитування, згідно з наперед сфальшованими підсумками яких, місцеві жителі нібито "прагнуть відновлення" режиму Каддафі в країні. Також гості з Росії вважали Сейф-аль-Іслама "найпопулярнішим політиком в Лівії" й намагалися втрутитися у лівійські вибори.

Зробити ставку на сина Каддафі-молодшого російського керівництву, як наголошує автор матеріалу, запропонував тіньовий очільник ПВК "Вагнера", колишній кухар Путіна Євген Прігожин, котрий останнім часом розгорнув на африканському континенті активну діяльність, у т.ч. в Лівії

  • Як заявив в етері Еспресо.TV сирійський експерт Абу-Ібрагім, на громадянську війну в Лівії слід дивитися крізь призму перспектив розробки тамтешніх покладів природного газу.

новини партнерів

30 вересня, 2020 середа

29 вересня, 2020 вівторок

29 вересня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати