live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

КМДА доручила лікарням підготувати палати і персонал для VIP-пацієнтів, - Bihus.Info

Видання Bihus.Info повідомило з посиланням на копію відповідних документів, що КМДА доручила низці медичних закладів підготувати спеціальні палати та бригади працівників для лікування пацієнтів, які користуються державною охороною

Копії документів оприлюднено на сайті Bihus.Info.

У відповідному нібито наказі Департаменту охорони здоров'я Київської міської держадміністрації вказано 17 таких медзакладів, серед яких - Олександрівська лікарня, Дитяча клінічна лікарня №7 та Київський міський центр дитячої нейрохірургії.

Відповідно до наказу, палата для спецпацієнта має бути площею щонайменше 13 кв. метрів, мати затінені вікна, бути ізольованою від інших приміщень, мати зручні комунікації з операційним блоком, діагностичним та іншими відділеннями. У палаті або біля неї має перебувати цілодобовий сестринський пост, поруч - приміщення для охорони.

VIP-пацієнта має обслуговувати спецбригада у складі лікаря, двох фельдшерів і водія, які повинні мати досвід роботи у закладах екстреної медичної допомоги щонайменше 5 років. У разі нестачі таких співробітників бригади мають формуватися з "найбільш кваліфікованих медичних працівників".

За законом держохорона надається низці вищих посадових осіб - президенту, прем’єр-міністру, генпрокурору, голові Конституційного суду, міністру закордонних справ тощо. Проте президент може призначати держохорону також іншим особам, які не входять до цього переліку. Таким чином, коло таких людей може включати не лише вищих держслужбовців.

Перевірена інформація про коронавірус в Україні! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/coronavirus_in_ukraine

новини партнерів

30 березня, 2020 понеділок

30 березня, 2020 понеділок

29 березня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати