live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Необхідно зберегти робочі місця": Український культурний фонд просить уряд зберегти фінансування Інституту книги і Держкіно

Український культурний фонд звернувся до уряду з проханням зберегти фінансування Українського інституту книги, Держкіно і культурних проєктів

Про це йдеться в оприлюдненій у Facebook заяві Фонду.

"Звертаємося до Уряду України у зв’язку з надзвичайно важкою ситуацією, що складається у сфері української культури через поширення епідемії коронавірусу й впровадження карантину на території України. Нині необхідно зберегти робочі місця і належний безпековий стан культурних інституцій. Для цього дуже важливо відмовитися від потенційного скорочення видатків на оплату праці. Принципово важливо скористатися усіма можливостями, що мають Український культурний фонд та Український інститут книги, на вирішення проблем, котрі виникають з нинішньою кризою", - йдеться у заяві.

Представники Фонду закликали Кабмін дослухатися до пропозицій щодо переформатування програм через виклики, пов'язані з епідемією коронавірусу, та зберегти фінансування культурних проектів.

"Важливо зберегти і сприяти програмам УІК щодо підтримки української книговидавничої галузі, яка досягла значних успіхів упродовж останнього десятиліття. Те саме стосується і виробництва кіно: успіх останніх років був можливим завдяки сталості підтримки через механізми Держкіно, оскільки створення фільму – це багатолітній процес. Різке припинення підтримки знецінить уже зроблені інвестиції (зокрема, співфінансування від міжнародних партнерів), спровокує декваліфікацію і втрату кадрів", - наголосили представники Фонду.

  • Нагадаємо, раніше нардеп-"слуга" Євгенія Кравчук заявила, що Мінфін планує повністю урізати фінансування Держкіно та Інституту книги через епідемію коронавірусу.

новини партнерів

9 квітня, 2020 четвер

9 квітня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати