Зеленського посадять за стіл переговорів із Пасєчніком і Пушиліним, - Безсмертний про Консультативну раду

Експредставник України у Тристоронній контактній групі Роман Безсмертний заявив, що створення Консультативної ради в Мінську призведе до прямих переговорів президента Володимира Зеленського з терористами "ДНР" і "ЛНР"

Про це Безсмертний заявив у ефірі програми "Червона Лінія з Сергієм Висоцьким", передає Еспресо.TV.

"Через оцей так званий регламент, через рішення Консультативної ради офіційно посадять Зеленського за стіл переговорів з паном Пасічником і Пушиліним. Що принципово є недопустимо з точки зору конфігурації самого переговорного процесу. Бо я наголошую, що це Тристороння контактна група. І тут важливо не тільки "тристороння", а й "контактна" група. Чому я перевожу увагу на це слово - там можна контактувать про що завгодно, але рішення мають приймати уповноважені особи України - президент, парламент і т. д.", - сказав Безсмертний.

Політик також зазначив, що в діях Зеленського та голови Офісу президента Андрія Єрмака вбачаються ознаки державної зради.

"Продовжується підписання документів поза їх ратифікацією парламентом, поза їх освячення Кабміном. З якими повноваження туди їздив Єрмак? Хто ці повноваження йому передавав? Де документи, якими передавалися ці повноваження? А це, між іншим, міжнародні відносини, це зовнішня політика, а Конституція України говорить про зворотнє: будь-які акти, які не пройшли схвалення парламентом, не є чинними в Україні. Тому це ще й перевищення повноважень і президентом, і паном Єрмаком. По суті, ми маємо справу з ознаками державної зради, суть яких полягає у тому, що Єрмак є оператором, який керує, по суті, зовнішньою політикою і руками Зеленського веде Україну в ярмо московське",  - заявив Безсмертний.

  • Нагадаємо, у Мінську домовилися про створення органу, що фіксує переговори української сторони напряму з представниками "ДНР" і "ЛНР".
  • Громадські активісти записали відеозвернення до президента України Володимира Зеленського про неприпустимість створення такого органу.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

28 січня, 2021 четвер

27 січня, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати